Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem hegesedik a nyílt sebem,...

Nem hegesedik a nyílt sebem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szerdán reggel elestem, amivel szereztem pár kisebb sebet illetve egy nagy mély vágott sebet a térdemen. A kisebb sebek minden gond nélkül gyógyulnak, de a nagy még nem kezdett el hegesedni csak ilyen nyák szerű réteg van rajta. Amúgy természetesen voltam orvosnál, ahol azt mondta ezt nem érdemes összevarrni, csak lefertőtlenítette és bekötötte meg kaptam tetanusz elleni oltást. Csütörtökön kontrollon is azt mondta hogy ez jó így.


Csak ez érdekelne, mivel nekem nem volt még ilyen durva vágott sebem, hogy mikor kezd majd behegesedni?


2021. júl. 31. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést butaságot írtam, nem hegesedik hanem sebesedik*
2021. júl. 31. 15:17
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Szerintem magyarul írd le, ami a kérdésed. Még jó, hogy nem sebesedik, az lenne a gebasz, ha sebesedne. Neked nem varasodik a sebed. Majd fog. Ha nem, akkor kell visszamenni az orvoshoz.
2021. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!