Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak a Félig leszakad...

Mit csináljak a Félig leszakadt körömmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval az van.. hogy a kanapéban megakad a kis lábujjamnak a körme( nem volt egyeltalan hosszú csak is megakadt) és a fele leszakadt, de egy kis köröm rész összeköti azzal a körömmel ami nem szakadt le. Remelem értitek. Szóval az lenne a kérdésem hogy most mit csináljak? Vágjam le azt a részt ami fent maradt, és így nem lesz összekötve a leesett köröm meg a nem leesett köröm? Ha nem vágom le akkor az összeforr? Vagy ha levagom akkor visszanő ugyan olyan méretűre a köröm? Vagy ilyen pici marad? Esküszöm nem tudom mit tegyek.. lehet hogy hülye kérdést is tettem föl ezért elnézést de tényleg nem tudom hogy mit csináljak, nem akarom hogy ilyen kicsi maradjon a körmöm..
2021. aug. 27. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Fényképezd le, töltsd fel ide, s küld el, mert én nem értem.


[link]


Összeforrni sose fog, a köröm tulajdonképp már nem él.

2021. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vágd le amit le lehet.
2021. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Megpróbáltam képet csinálni de valahogy nem engedte a kamera használatát. Na mindegy szóval azt történt hogy annyira be parazita m hogy nem vettem észre hogy nem az egész szakadt le hanem csak egy felsőbb réteg ami eltakarta az a réteget ami fent maradt. Így igazából csak egy kis réteg szakadt le nem az egész. Csak le kell szedni az a körül darabkát de alatta meg van köröm. Amúgy első válaszoló, tudom milyen nehéz lehet értelmezni amit írok, eléggé rosszul szoktam elmagyarázni a dolgokat szóval ezért bocsi
2021. aug. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!