Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek tört már el a térde és...

Kinek tört már el a térde és hogy történt?

Figyelt kérdés
Megvagyok ilyedve meg csúsztam véletlenűl lábra tudok alni minden csak feszül a térdemnél még nem voltam orvosnál meg zuzodott vagy el tört várom a válaszokat SOS
2021. okt. 5. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá tudsz állni, akkor valószínűleg nem törött. Menj baleseti ügyeletre és megnézik.


Egyébként még itt is rég volt olyan kérdés, ahol szinte minden szó rosszul van leírva. Ez is valami.

2021. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tört már le a bal térdemből egy 1 cm-es darab bal oldalt.

Nyáron volt, egy hatalmas sártengeren evickéltem keresztül, amikor megcsúszott a bal lábam a sárban, én meg hirtelen mentem volna tovább, és elfordítottam a lábam 90 fokkal, csak sajnos nemcsak megcsúszott, hanem bele is ragadt a sárba az a lábam, a cipőm, így a fordulatot a lábfejem nem tudta követni, csak a térdem. De az viszont lendületből. Nagy reccsenés, a mellettem lévők is hallották. Többet nem tudtam arra a lábamra ráállni, folyt a könnyem a fájdalomtól, tolószékben toltak be a sürgősségire, ahol a négyszeresére dagadt térdemből több deci vért szívtak le azonnal, még a röntgen előtt. Utána kaptam rögzítőt, és 4 hét múlva tudtam először a wc-re kibicegni óvatosan. Addig bot, mankó és ugrálás.

Úgyhogy szerintem neked nem tört el.

2021. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!