Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaficam/szalagszakadás?...

Bokaficam/szalagszakadás? Sürgős!!?

Figyelt kérdés
Szóval ma este kb 2 órája nyertem egy nagyot tippmixen, mikor elkezdtem örömömben ugrálni, véletlen rosszul léptem a bal lábfejemmel és reccsent egy nagyot, kb 1 percig a földön voltam, semmit nem tudtam csinálni annyira fájt. Pont most akartam elkezdeni ismét focizni, egy óráig sírtam hogy most megintm nem tudok és nem fogom fel hogy hogy csináltam és miért, most minimum egy hónapig nem tudok :(((. Tehát lényeg, hogy ráléptem teljes testsúllyal a külső lábfejemre, reccsent egyet, összeestem, azonnal bejegetem. Most nem tudok raallni, es be van dagadva, es faj.. holnap tervezek orvoshoz menni heimpálba. Szerintetek mikorra lesz jó teljesen? 18F
2021. okt. 16. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki tudja, senki sem jós?! Holnap kiderül, hogy mi bajod van, és az orvos tud majd erre válaszolni.
2021. okt. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónap mire helyrejön.
2021. okt. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na voltam tegnap, azt mondták két hét (amit erősen kétlek mert az előbbi gyengébb volt és az volt két hét) de igen kb 3-4 hét sztem is
2021. okt. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!