Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Achilles fájdalom ellen,...

Achilles fájdalom ellen, pihenésen kívül, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Feszül, nem tudom hajlítani a lábfejem. Voltarennel kenem, pihentetem.


Nyújtani szabad?


2021. okt. 17. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld lóbalzsam szokott segíteni, estére már eléggé tud fájni a sarkam, lábfejem. Zöld lóbalzsamból is inkább a gyógyszertárakban kapható drágább jött be, ez inkább kocsonyás-átlátszóbb mint az olcsóbbak, kb. 250 ml 1600 Ft-tól indul egy átlagos gyógyszertárban, az olcsóbb fajták drogériákban, egyéb helyeken kb 400-500 ml van már 1000 Ft körül is, de azok nem annyira jöttek be. Akkor még segít nekem ha éjszakára befáslizom, illetve kinai boltban 750 Ft 1 pár lábfejre tekerhető 'bokavédő' ami gumirozott anyagú, tépőzáras, gyógyászati segédeszköz boltban olyan 3500 Ft körül vettem 1 db-ot. Ezek nekem mind segitenek ha fáj, illetve felrakom a lábam ülés közben vizszintesbe pl puffra, székre. A Voltaren nem használt annyira, mint a lóbalzsam. Ahogy bekenem egyből érzem, hogy sokkal könnyebb a lábam. Persze sok minden lehet a háttérben, szerintem a pihentetés jobb mint a nyújtás.
2021. okt. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És azt tudjuk, hogy mitől fáj?
2021. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Munka. De ezzel szerintem nem vagy kisegítve.
2021. okt. 17. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

De, ki vagyok segítve, mert tudjuk, hogy nem szervi elváltozás okozza.

Ezt próbáld ki.

[link]

Lehet gyógyszertárban is kapni, nem kell rendelni. De, saját tapasztalat alapján, csak a fortét szabad megvenni, a simát nem. Ha nincs akkor át kell menni másik gyógyszertárba. Árban csak pár százas a különbség, de hatásfokban ég és föld.

Ha esetleg van valamilyen gyógyszer allergiád, ezt akkor is használhatod, mert nincs benne kemikália, a gyógynövényeken kívül csak két féle kígyóméreg van benne.

2021. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!