Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Derékfájás mikor múlik?

Derékfájás mikor múlik?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete reggel lehajlásnál beállt a derekam,voltarennel kentem,hétvégén dolgoztam. Szombatra valamivel jobb lett,vasárnap már megint fájt és rendesen kiegyenesedni se tudtam.

Hétfőn hívtam a háziorvost (nem fogad időpont nélkül) írt fel voltaren tablettát és mydetont. Hétfő óta,annyit javult a dolog,hogy ki bírok egyenesedni.

Egyébként jobb oldalon fáj,és kisugárzik a lábaimba is,úgy fájnak a lábaim mintha izomlázam lenne. De ha ránehezedek a jobb lábamra eléggé nyilal ott a derekam.(Egyébként fekvésnél nem fáj.) Így dolgozni sem tudok,eladó vagyok naphosszat állok és hajolgatok. Meddig tarthat ez még?! Ilyen még sosem volt velem,ha megfájdult a derekam 3-4nap és elmúlt. Voltarent meg nem lehet és nem is akarok sokáig szedni.



2021. okt. 20. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Arra hogy a mozgás egészséges csak akkor nem ha rosszul csinálod

Súlyokkal is

2021. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Érteem🙂 félre értettelek,bocsi .
2021. okt. 20. 15:00
 13/15 S.J. válasza:
A mydeton kevés lesz. Nekem ugyanez a gondom, csak a bal oldalt. Néha annyira szúr, sajog hogy őrülök meg. Én magánban mentem el végül reumatológushoz miután optalgin, mydeton, masszázs sem segített.Jelenleg MRI vizsgálatra készülök, plussz lesz egy injekció kúra plussz bogyók. Kitartás, pontosan tudom mit érzel
2021. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,hogy vagy? Elkészült már az mr?

Én 1 hét múlva megyek neurológushoz,hogy mégis mi ez,úgy állok most,hogy gyógyszert már nem szedek,de reggel pihenés után még érzem,hogy valami nem oké. Nagyon félek mi ez. Még csak 29 éves vagyok,rettegek,hogy ne sérv legyen.

2021. nov. 4. 09:47
 15/15 anonim ***** válasza:
A görgős szék egyik mellékhatása. Amióta nincs a számítógép előtt csak egy sima konyhai, azóta ritka vendég nálam. Rozmaring krém elég szerencsére. Nekem az akkupunktúra is használt. Üdv!
2021. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!