Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen következménye van...

Milyen következménye van annak, ha a nővér vérvételkor átszúrta az ideget?

Figyelt kérdés

Nem találta a vénát, mindenesetre beszúrta a tűt, majd ott tartotta egy percig és a benne lévő tűt összevissza nyomogatta, egyszerűen nem jött a vér. Lett egy hatalmas hematómám (bevérzés), de közben azt éreztem hogy átszúrta az ideget, mert fájt.


Ebből lehet valami bajom?


2021. dec. 15. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

közben azt éreztem hogy átszúrta az ideget, mert fájt



huh, ez most a fejemnek fáj, de nagyon

2021. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

A nővérre nézve semmilyen következménye nincsen, és neked sem lesz semmi bajod. A helye sajnos meg fog látszódni pár hétig, de utána elmúlik.


"de közben azt éreztem hogy átszúrta az ideget, mert fájt."

Ne írj már ekkora ostobaságot, könyörgöm...

2021. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Át lehet szúrni az ideget, most olvastam utána:


"There are bundles of nerves close to your major veins, and if one of those nerves is nicked or punctured by the phlebotomist (the person drawing your blood), you could experience the following: The feeling of an electric shock during the procedure. Persistent pain in the arm. Numbness and tingling in the arm and hand"

2021. dec. 15. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én már ezerszer jártam így, mert sosem találják a vénát. Kicsit fájni fog, véraláfutásos leszel egy hétig aztán elmúlik teljesen. Nekem egyszer így szétgányolták, hogy napokig nem tudtam behajlítani a karom. Akkor se lett semmi azon kívül, hogy fájt mint a pics@.
2021. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is hatalmas bevérzésem lett. Nem értem, miért nem tudják normálisan végezni a dolgukat...
2021. dec. 15. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

A bevérzésnek semmi köze az ideghez!


Ha nem nyomod utána a gézpaklit erősen a szúrás helyére, akkor szokott bevérezni a környéke.

2021. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az ideghez van köze. Amúgy én alapból pánikszerűen félek a vérvételtől, erre még ott turkált nekem benne a tűvel egy percig, mondván, hogy keresi még a vénámat. :D
2021. dec. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!