Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2021. 12. 16.-án műtöttek...

2021. 12. 16.-án műtöttek lábszár és külső boka töréssel, tehát 3 hete. Tegnap kaptam járó gipszet, ilyenkor ki mikor tudott meg tenni elsőre pár lépést? Én még nem mertem rá lépni...

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb most kene...tavaly ilyenkor nekem hasonlo volt de nem mutottek
2022. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2022. jan. 5. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt, nagyjából 20 év különbséggel. Először kiskamaszként (11 évesen), akkor pár órával a gipszcsere után ráálltam. Hát nem kellett volna. Amikor 30+ évesen volt, akkor meg kb. 1 hét után mertem ráállni úgy, hogy egyáltalán nem használtam mankót. Ha egymankós ráállás is számít, akkor kb. 2 nap után.

Aznap én nem ajánlaném.

2022. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült rá állnom azóta, nem túl kellemes, de pár lépés már megy 🙂 de gipsz levétel után sem lesz jobb gomdolom 😄😄
2022. jan. 9. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 (kérdező)

Sajnos a gipszlevétel utáni néhány hétben biztosan nem lesz jobb.

2022. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mankó nélkül nem tudom teljesen terhelni. Az baj?

1,5 hét volt fekvőgipsz, 6 napja tették fel a járót.

2022. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!