Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet valami komolyabb baja?

Lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés

Szerdán sportökörön voltam egy barátommal. Csak 2en voltunk a teremben és mivel nem nagyon volt mit csinálnunk ezért gondoltam segítek neki megtanulni a hátra bukfencet. Tesin pont aznap vettük a bukfencet és segíteni szerettem volna neki mert nem tudta hogy kell. Először egy ilyen tornamatracom próbáltam elmagyarázni neki hogy kell de így se nagyon értette. Ekkor gondoltam hogy a matracra ráteszünk egy ilyen derékszögű háromszög matracot vagy mit, annak ráül a tetejére, és onnan indul el, mert igy lesz majd lendülete átfordulni. Nem sokáig csináltuk összesen max 10-16x csinálhatta. Ma elkezdett panaszkodni hogy egyre jobban fáj a nyaka. A gyakorlás során mindig mondtam neki hogy használja jobban a kezeit hogy ne a nyakát terhelje. Lehet ebből valami nagyobb probléma? Csak meghúzódott valami izom? Vagy lehet valami komolyabb és menjen orvoshoz? Nagyon aggódom és büntudatom is van, tudom felelőtlen voltam, de én csak segíteni akartam.


Válaszokat előre is köszönöm



2022. jan. 6. 22:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!