Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan tud emlékezni egy régi...

Hogyan tud emlékezni egy régi sérülés?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve becsípődött, vagy meghúzódott a derekam, de 1-2 hét alatt elmúlt. Viszont hidegfrontnál, vagy hidegnél, ami télen előfordul:)érzem a régi fájdalom helyét, ficereg, jelzi, hogy ott van. A kérdésem, hogy ilyenkor pontosan mi történik a szervezetben, vagy mi történt, hogy évek múlva is előjön. Hogyan tud emlékezni a derekam a régi becsípődésre, úgy hogy akkor meggyógyult, tehát nem végig fájt. Nem húztam meg újra. Hogyan tud mégis emlékezni, előjönni pusztán csak a hidegtől?

2022. jan. 17. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom a választ, de nagynéném már törte el lábát, kezét vállát és ilyenkor neki is mindig érzékeny vagy fáj pedig már azoknak több éve. Tehát ez engem is érdekelne
2022. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!