Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kissé berepedt sarokra gyógyír?

Kissé berepedt sarokra gyógyír?

Figyelt kérdés

Van körömvirágkrémem, éredmes rákenni? Vagy vmi hatékonyabb, olcsó megoldás, házilagosan? Bekeményedett a sarkam korábban, és emiatt berepedt kissé. Enyhe probléma, enyhe fájdalom, viszont nem tudok arra a sarkamra nehezkedni, lépni rendesen. Látszik egy centi hosszú vágás szerű bordó vonalka, gondolom alvadt vér, és talán kezd varrosodni majd, gondolom.


A probléma annyi, hogy folyamatos járkálás közepette félő, hogy nehezen fog begyógyulni. Tettem rá ragtapaszt, de ébredés után leesett róla. Szóval nem látom értelmét naponta ragasztgatni. Vagy gézzel kössem át? A jobban védi, hogy könnyebben regenerálódhasson?



2021. dec. 28. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
korod,nemed?
2021. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, középkorú férfi.
2021. dec. 28. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én first aloe vera sprayt fújtam rá,és a fájdalom elmúlt,meg elkezdett gyógyulni,bár csodálkoztam,hogy a sarok nem olyan gyors,de lehet ha többször fújtam volna be,akkor hamarabb,mert így csak 1szer tettem meg,majd vastag zokni. Tapasz sehogy nem jó szerintem,nekem meg sem ragadt. Ezt a sprayt meg alapból ajánlom szószerint mindenre jó égéstől kezdve a nagyobb sebekig.
2021. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedikűr , ő tud ajánlani normális krémet is
2021. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!