Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha kibicsaklott a bokám, az...

Ha kibicsaklott a bokám, az helyre tud jönni 100%-ban, károsodás nélkül?

Figyelt kérdés

Mentem le a lépcsőn, de az utolsó fokot elnéztem és kibicsaklott a bokám. Minimálisan feldagadt, el nem színeződött. Tudtam rajta közlekedni, csak fájt, másnapra viszont sokkal jobb lett. Orvoshoz nem mentem, mert nem éreztem olyan komolynak, a tünetek alapján csak megrándult, úgyhogy otthon kezeltem. Pihentettem, jegeltem, felpolcoltam, kenegettem és vett a párom egy bokarögzítőt is.

4 napja történt a baleset, már rendesen tudok járni sántikálás nélkül, csak akkor fáj ha oldalra be akarom hajlítani, vagy ha lábkörzést csinálnék. Spicc-pipa rendben van. Ma kezdem a gyógytornát, ez esetben reménykedhetek, hogy teljesen fel fogok épülni és olyan lesz mint előtte?



2022. febr. 13. 12:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akkor miert kaptad magadra az inget? 😂😂😂
2022. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21 (ma 21:44)

Az, hogy az Index Fórumot nem igazán tudom hova tenni, de a probléma az, hogy már más típusú fórumokon is olvastam visszautalást arra, hogy egyes embereket ezzel támadnak be. Ha megfigyeled, akkor általában a kérdezőn túl és a válaszolóknak az írásaira is reagálok.

2022. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!