Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 19 évesen derékfájás?

19 évesen derékfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tegnap kezdődött a fájdalom, nem volt túl erős néha néha lehetett érezni hirtelen mozgáskor, mai nap felerősődött és mozdulaskor, lehajolni szinte alig tudok nem is próbáltam teljesen, kiegyenesedni se jó mert fáj. Középen deréknél jobbra balra picit fáj szurkál. Ilyen jellegű fájdalmam nem volt itt még. Egy hete előtte folyamatosan fociztam délutánonként. Az előtt elég keveset mozogtam. Sokat ültem néha meg sétáltam. Hátam szokott fájni, ha kihúzzom magam, mert nem nagyon de púpos vagyok. Volt valakinek hasonló? Lehet covid miatt? Mert most a családom nagy része beteg, vagy csak szimplán eroltetéstől, hirtelen sportolástól?



2022. márc. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sérv
2022. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Hasonló tüneteim vannak nagyon nekem is.
2022. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, teljesen elmúlt. Most éppen felment nyakba és fejbe a fájdalom, másfél hete nem múlik.

Valószínű helytelen testtartás és kevés mozgás. Az oka, az én megállapításom szerint.


Sajnos nekem mindig fáj valamim.

2022. ápr. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!