Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Régi bokasérülés okozhat...

Régi bokasérülés okozhat egyensúlyzavart?

Figyelt kérdés

14 éves koromban volt egy bal bokai szalagnyúlásom,1 hónapot voltam gipszben utána pedig bokarögzítővel jártam sokáig.

Most 30 leszek és évek óta küzdök balra húzó egyensúlyzavarral. Ha tehetem úgy közlekedek az utcán hogy a bal oldalamon legyen valami ami "vezet",fal,szegély,akármi.Ha nincs, úgy megyek mint aki be van rúgva,imbolygok.Ez kb 2012-2013-ban kezdődött nálam. 2014-ben voltam ennek kapcsán CT-n,EEG-n,neurológusnál,fülészeten. Minden negatív azt mondták pszichés. Szedjek magnéziumot😅 Próbáltam mindent,nem törődni vele,pszichoterápiát,kineziológust mindent ami a pszichét feloldhatja. De ugyan olyan. Tegnap bementem a fülészetre mert egyszerűen nem tudom elfogadni hogy ez nem szervi dolog és nem kezelhető. A fülész doki (a neten egekig magasztalták a tudását) nem talált semmit ami ehhez kapcsolódna de rákérdezett hogy volt-e a bal oldalamon bármi sérülés. Mondtam a tini koromban történt szalagnyúlást,ami a mai napig fáj sokszor. De nem korlátoz úgy egyébként. Legalábbis nem érzem. Május 19-re kaptam időpontot reumatológushoz a bokámmal... Valós hogy ez a régi sérülés okozhatja a zavart? A normális válaszokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 28. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!