Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belemennétek a gipszelésbe a...

Belemennétek a gipszelésbe a helyemben?

Figyelt kérdés

Műteni fogják mindkét bokámat.

Külföldön ért baleset, ismerős kinti orvos hívta az itteni kollégát, megbeszélték, hogy hazaszállítanak és otthon műtenek.

Ma tudtam meg, hogy holnap leszek szállítva és mindkét lábamat be fogják gipszelni, így látja jónak az operáló orvos.

Most is rögzítve vagyok, műanyag csizma van a lábaimon.

Semmim nem volt gipszben még és a két lábgipszet egyszerre nem tudom hogy fogom bírni.

Valaki járt már így?

Emeleten lakom, lift nincs. Ezt sem tudom hogy oldható meg, ha nem állhatok lábra.


2022. jún. 11. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hanyadik emelet? Van aki bevasarol neked, hogy utana pihenhess otthon? En anno csak 1 gipszelt bokaval sem voltam nagyon semerre az elso 2 hetben, mert iszonyuan fajt es kb fel ora logatas utan be is dagadt.

A gyogyulas erdekeben viszont jobb lenne ha kapnal egy konnyitett gipszet, hogy megfeleloen legyen rogzitve, de nem terhelheted jo sokaig. Rz gipsz nelkul is igy lenne, szoval nem oszt nem szoroz, nem allhatsz ra meg eg, ideig. Aztan ha leveszik a gipszet, gyogytornara is kell jarni, kulonben nem fogod tudni normalisan hasznalni a labad. Kitartast.

2022. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs választásod, begipszelik, ha szükség van rá.

Tolószékben fogsz közlekedni. Két labnal nálunk nincs mankó.

Fekvőgipsz lesz arra készülj, lábra egyáltalán nem állsz majd, amíg gipszben vagy.

Nem lesz leányálom a két lábgipsz, de van rosszabb hidd el.

2022. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen baleset volt?
2022. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!