Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd ficam utáni otthoni...

Térd ficam utáni otthoni gyógytornát írna valaki? ( műtétem nem volt eléggé le van gyengülve a lábam rá állni nem birok)

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Keress fel egy gyogytornaszt.
2022. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes választ vártam...
2022. aug. 3. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelmeset mondott az első, ha nem műtöttek a kutya nem ír ki neked tornát, főleg nem otthonit. Esetleg ortopéd orvos kiírja, úgy 3-4 hónap múlva már be is jutsz rendelésre.
2022. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy valaki aki csinálta otthon az le irná milyen gyakorlatokat végzett
2022. aug. 4. 11:56
 5/6 Körömcsiga ***** válasza:
Megkaptad elsőre a létező legértelmesebb választ! Ugye nem gondolod, hogy minden térdsérülés ugyanolyan??? Igazából csak az életed hátralévő részén való járásod kockáztatod vele... Óriási kárt okozhatsz magadnak, ha nem rád szabott tornát végzel, keress fel egy gyógytornászt! Nekem darabokra volt törve a térdem, hidd el tudom miről van szó...
2022. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kinga marchis válasza:
Én is szeretném megtudni mi a teendő ha az ortopéd orvas nem írja fel a tornát
2023. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!