Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor leszek jobban?

Mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés

Multhet kedden leestem a lorol es bevertem a fejem. Agyrazkodasom lett es apro beverzesek is lettek az agyamon, a verzes valoszinuleg rogton el is allt. Viszont az agyrazkodas tunetei elegge zavaroak. Nyomott vagyok, csak aludnek, hamar kimerulok agyilag. Fejfajasom ritkan van, olyankor is szemrol faj a fejem. Szedules sem durva, az sem allandoan, de zavaro tud lenni. Holnap lesz 1 hete, hogy repultem. Meddig lesznek meg tuneteim? Inkabb ez a rossz kozerzet, nyomottsag zavar. :(

25/L


2022. aug. 15. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2022. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedd estetol korhazban voltam, penteken engedtek haza. A verzes miatt volt megfigyeles, de nem volt ennel tobb tunetem a kezdetektol sem. Kicsi fejfajas, kicsi szedules, gyogyszert egyszer sem kertem, szoval hazaengedtek. Ott bent nem voltam ilyen nyomott, nyilvan kevesebb inger is ert, mint itthon.

Tulajdonkeppen nem mondtak semmit. Ha rosszabb lesz vagy mas eros tuneteim lesznek menjek vissza, ha szeretnek meg maradjak otthon a heten es ne dolgozzak. Ne emeljek nehezet, ne hajolgassak, ne ugraljak, ilyenek. :/

2022. aug. 15. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, hívd fel a dokit legalább és beszélj vele.
2022. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradj otthon, pihenj, feküdj sokat. Nyugodtan aludj. Nem véletlenül van még a szédülés, gyógyulófélben vagy. Ha még 1 hétig otthon pihensz, azzal rosszat nem csinálsz.

Nem mondott hülyeséget a doki.

2022. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap delelott csinaltak egy CT-t a megnyugtatasom erdekeben. Az apro beverzesek teljesen felszivodtak, az allomanyi verzes is szepen gyogyulgat. :)
2022. aug. 17. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó hír! :) További minden jót!
2022. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!