Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől lehet a közel egy hete...

Mitől lehet a közel egy hete tartó fülszúrásom?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete vagy másfél hete takarítottam a fülem és enyhén megszúrtam a jobb fülemet. elkezdett szúrni és elmentem orvoshoz de azt mondták nagyon enyhe sérülés van. Azóta már eltelt jó pár nap de még mindig szúr a fülem és valamikor a másik fülemben is érzem ezt az érzést. Nem tudom hogy mi lehet ez amikor állítólag nincsen komolyabb sérülés és ami van az is a jobb fülem.

2022. aug. 17. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Takarítani a lakást kell, nem a fület piszkálgatni, mert ez lesz belőle. Mégis mivel takarítottad, mivel erre eszköz nincs, a fülpiszkáló meg nem szúr. Vagy utóbbit nyomtad le tövig, vagy eleve 100-as szeget alkalmaztál. Hagyd békén, semmi szüksége rá.
2022. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!