Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fültágító beszorult, tipp?

Fültágító beszorult, tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 10mm-es fültágító a jobb fülemben.

Az eleje és a hátulja is szélesebb, a hátulja csavaros.

Pár napja a csavar rászorult a tágítóra, a sínre ferdén lehetett rá csavarva… bármit próbálok, nem tudom leszedni, máshogy pedig nem tudom kiszedni az ékszert sehogy, max ha szakad a fülem…

Próbáltam le feszíteni, próbáltam rá nyomni, hátha rá ugrik rendesen, mindenhogy próbáltam tekerni, csavarni, de sehogy nem jön le… tudtok tanácsot adni?

Nem akarom, hogy berohadjon a fülem, begyulladjon, vagy leszakadjon a fülcimpám.



#piercing #ékszer #testékszer #fültágító #Piercing baleset #Fültágító baleset
2022. aug. 24. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg beolajozni és kérd valakinek a segítségét. Te magadnak nem fogod tudni kicsavarozni mert nem is látod igazán hol van beszorulva. A kért személy hogy ne csúszkáljon a keze fogja valamilyen száraz kendővel. Ilyenkor leatherman eszköz is segítségre lehet.
2022. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi eszed van.
2022. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Más is próbálta már meg letekerni, zsepivel, hogy ne csússzon az ujja rajta, fogóval is neki esett ugyan nem ugyan ilyennel, hanem a tompa élűvel, az se volt sikeres. Olajozva még nem próbáltuk.

2. Kommentelőnek, sejtettem, hogy lesz aki “segítőkész” lesz és kiragadja a probléma lényegét.

Igen igen, barom vagyok, mert merem a testem módosítani. Megesik egy kis hiba a gépezetben, több éve van testékszerem és soha semmi malőr nem történt mostanáig. Nem én vagyok az első és az utolsó sem, akinek van és lesz tágítója, ne csináljunk már úgy, mint ha ez valami újdonság lenne. Te soha nem kerültél önhibádon kívül bajba? Szerintem is. Köszi.

Ha nem tudsz segítőkész lenni, akkor a kéretlen vélemény nyilvánításod hagyd meg a szűkebb köreidnek.

2022. aug. 24. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fuss be egy piercing szalonba, ott gond nélkül megoldják neked.
2022. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!