Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Motorbaleset után , ki merne...

Motorbaleset után , ki merne visszaülni a motorra, avval a tudattal, hogy majdnem meghalt már egyszer?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nincs jogsim motorra és nem is motorozok.


Viszont ismerek valakit, aki 41 éves, 3 éve nekib.szódott fejjel a szalagkorlátnak, úgy van összekapcsozva a gerince, deréktól lefelé lebénult, pelenkázásra szorul élete végéig. Vele beszélgettem, ő azt mondta visszaülne motorra, ha tehetné.

2022. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem szilánkosra tört a lábam, több mint negyed éve, azóta se tudok járni, és legalább 2-3 év a teljes felépülés!

Én nem ülök vissza egy jó darabig... Közút miatt estem, nem magam hibájából.

2022. okt. 28. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el. Attól függ hogy áll(t) a motorozáshoz: szenvedély/életvitel mint pl harley davidson vagy hétvégi hobbi…
2022. okt. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem jó a lábam, nem ülnék fel.


Amúgy meg simán. Kit érdekel, ennyi erővel ne gyalogoljak, mert majdnem meghaltam, amikor a hülyéje majdnem elgázolt a zebrán.

2022. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Cory 'Nasty' Nastasio, dirt bmx versenyző jut eszembe. Olyat esett, hogy az orvosok szerint sosem fog lábra állni, gerincét törte. Neki az a hivatása, nem csak lábra állt, de visszatért versenyezni is.

Ennek sok éve már, nem tudom most mit csinál.

2022. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akinek szenvedélye, az visszaülne.

Aki csak közlekedik vele, lehet, hogy meggondolja.


Én majdnem belehaltam egy szenvedélyembe. Majd felgyógyultam és kissé óvatosabban már, de újra csinálom.

2022. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kettes: kinek a hibaja ha ilyen kozutakon motorozik valaki?

Otos: hivatasa a tanarnak meg rendornek van van, az extrem sportoloknak meg beteges fuggosege

2022. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Paczalos István ***** válasza:
100%
17 évesen volt egy elég komoly motorbalesetem (hülyegyerek megmutatta, hogy tud motorozni Hülyehyerek én voltam 17 évesen), a térdemben protézis, a kulccsontom, az alkarom, a farokcsontom eltört. 5 hónap kórház után kikerültem onnan, és a következő tavasszal újra motoroztam. Most 50 feletti vagyok, és most is szeretek motorozni
2022. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Három gyerekkori ismerősöm halt meg motoros balesetben.

Egyikük sem érte meg a 18 éves kort.

Ebből ketten vétlenek voltak, a harmadik pedig vakmerő.

Nekem elég volt ennyi ahhoz, hogy tiszteljem a normálisan közlekedő motorosokat, és elkerüljem a hülyéket. Magam részéről viszont maradok az autónál.

Három olyan koccanásom is volt (a saját hibámból), aminél az autókat pár százezerből rendbe lehetett hozni, de ha ez motorral történik, akkor már nem élnék...

2022. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!