Gy111 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete körülbelül edzőteremben láb napot tartottam. Utolsó előtti gyakorlatom a guggolás volt, utolsó szettet csináltam 60 kg-al bukásáig, 10. ismétlést nem tudtam kitolni, leraktam a rudat a tartóra és ezzel egy időben iszonyatosan elkezdett fájni a tarkóm. Nyílalást éreztem. Elég sokáig maradt a fájdalom aznap. 2 napra rá nyak mögé húztam széles fogással csigán és nagyobb súlynál, mikor már erőlködni kellett ugyanúgy elkezdett nyílalni a tarkómnál. És azóta ez van bizonyos gyakorlatoknál, hogy mikor erőlködök, elkezd nyílalni a tarkómnál, a szívverés egy időben. Érdemes ezzel elmenni orvoshoz vagy csak egy sima húzódás lehet?

2022. nov. 17. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert erőlteted, + van a nyaki csigolyán valami deformitás mert úgy néz ki össze csíped az ered egy bizonyos hajtással. Ha nagyon utána akarsz járni kérj egy nyaki funkcionális röntgent. Érdemes megnézni mert ha túl erőlteted repedhet is.
2022. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!