Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hete megrázott a konnektor,...

1 hete megrázott a konnektor, orvosnál voltam. Ennyi idő után lehet még bajom?

Figyelt kérdés

Nem a földön álltam, hanem egy széken aminek fák a lábai, de zokniban voltam. Egy konnektor volt a plafonnál, ami ki volt szakadva a falból, oda nyúltam be egy gumi nyelü szerszámmal véletlenül mert nem láttam a függönytől (a függönytartót akartam megigazítani, behúzni). Nem éreztem semmit igazán, lekapcsolt az áram az egész házban. Orvoshoz elmentem, kórházba küldött, ahol kivizsgálás után 2 órával hazaküldtek. Állítólag minden rendben, ekg vizsgálat jó lett, nincsenek égési nyomaim, meg kimeneti jelek vagy mik. Az orvos szerint bepánikolhattam csak.

Azóta is parázok, egész nap remegek mint a nyárfalevél, hogy utólag leáll a szívem vagy szívritmuszavarom lesz, elájulok, meghalok. Nincs már étvágyam se, csak erre gondolok egész nap. Olvastam orvosi cikkeket, hogy 24-48 óra után kb 0 esélye van ilyesminek, söt még 30 nap után se regisztráltak áram miatti szívbajt olyannál akinek jó volt utána a szívvizsgálat a kórházban, de mégis parázok, hátha én leszek az a 10.000-böl 1 a statisztikákból. Ennyi idö távlatából megszúszhattam?

Mit gondoltok? Kérek mindenkit, ne gúnyoljon ki.



2023. jan. 11. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Téged NEM RÀZOTT MEG az áram, a szerszámmal csináltál rövidzárlatot. (Gumi nyelü szerzám nem vezeti a kézhez az áramot, falábú széken állva semmi esetben nem záródhat az áramkör, szóval így fizikailag lehetetlen áramütést kapni!)

Viszont a hipochiondriádat kezeltetni kellene, ilyen mértékben már nagyon problémás.

2023. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen, volt olyan, akit megrázott ezelőtt 10 évvel az áram, majd tavaly időgéppel visszament 100 évet, és 5 éve meghalt, szóval az áramütés után 104 évvel jött a kései reakció.
2023. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, engem tegnap rázott meg az áram, utána 6 órát voltam megfigyelésen kórházban. Nekem azt mondták, ennyi a kritikus idő. Az ujjamon lett égési sérülés illetve áramjegy, emiatt kellett maradni. Csináltak többször EKG-t, mértek vérnyomást, véroxigén szintet, csináltak vérvételt, stb, de minden eredmény jó lett, miután kiengedtek, nem mondták, hogy figyelnem kéne bármire is, ha addig nem jött ki semmi. Úgyhogy remélem én is, hogy nem lesz bajom, illetve azt is, hogy Neked sem lett:)
2023. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Egyelöre megvagyok. Sajnálom ami veled (is) történt. Szerintem nem lesz bajod. Leírod azért hogyan történt? Csak okulásként. Köszi!
2023. márc. 14. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!