Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benne maradt a fültisztító...

Benne maradt a fültisztító pálcikáról a vatta a fülembe, elér holnap délután orvoshoz menjek, vagy hívjak most mentőt?:)

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam ebben a témában, és orvoshoz megyek, de csak holnap tudok. Mentőt nyílván nem hívok, de most nem szívesen utaznék be a városba, és amilyen az ellátás 2 órát várnék a sürgősségin...

Nem mélyen tisztítottam csak sikerült egy elég silány minőségű tisztítót venni a kínaiból, és csúszik le a vatta róla, kiakartam szedni kézzel óvatosan, de beljebb ment. Tükörrel sem látom. De amikor kicsit mozgatom a szám akkor hallom, hogy mozog.

Inkább az a kérdés, hogy holnap délelőtt vagy délután menjek be a korházba, mert délután amúgyis mennék.



2023. jan. 31. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Minél előbb. Lehetőleg ne piszkáld, ne nyomd beljebb, feküdj úgy ahogy nem nyomod tovább. De ennyi idő alatt nem lesz baj.
2023. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

A mentőirányítók biztos megdicsérnének, ha ezért mentőt hívnál...


Tudom, nem kellemes, de ne aggódj, holnapig nem lesz baj.

2023. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Locsolj vizet a füledbe, simán kijön, ha vizes lesz.
2023. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Kérj meg valakit húzza ki csipesszel vagy 2 fogpiszkálóval. Semmi bajod nem lesz. Régen azt dugtuk a fülünkbe dugó helyett.
2023. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Legközelebb ha ilyen van keresd meg a pálcika hegyes végével a vattát, óvatos mozdulattal szorítsd a vattát a füledhez a pálcikával majd óvatosan, lassan kezdd el húzni kifelé.


Nekem ez szokott beválni.

2023. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Mentő ilyenre nem megy ki, hiába hívod, de akárhová bemész egy ügyeletre vagy háziorvoshoz, fülészetre, stb. kiszedik.
2023. febr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
#2: este 10 után a mentők vannak ügyeletben...
2023. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elmentem a korházba, sürgősségin nem tudták kiszedni, ollóval próbálták... bejött a fül orr gégész és kikapta. Elég mélyen volt, utána nem piszkáltam de nem is tudtam volna kiszedni.
2023. febr. 1. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
#7 szerintem akkor sem mennek házhoz egy vattadarabért a fülben, ráadásul foglalta volna a mentés irányítás vonalát egy lehetséges és valós vészhelyzet elől.
2023. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem hívtam volna mentőt..írtam is a leírásban. Csak azért írtam oda, mert az előző kérdezőknek azt válaszolták, hogy azonnal menjen orvoshoz, és én annyit akartam kérdezni, hogy elér-e, ha ma megyek.
2023. febr. 1. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!