Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma voltam focizni, ráesett...

Ma voltam focizni, ráesett egy gyerek a kezemre, elég termetes. Ezek a tünetek vannak (csuklófajdalom), menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Igazából nem is akkor éreztem mikor történt a baj, hanem amikor hazaértem, lázas is voltam, szóval azzal nem törődtem. Lázam elmúlt, viszont a csukló fájdalmam olyan szinten megnőtt, sírni tudnék. Nem tudom szinte mozgatni, éles fájdalom ha megpróbálom. Jéghideg s sértett kez. Viszont nincs belilulva, nincs bedagadva. Inkább eldeformalodott. a bal, de sértetlen kezemen lehet látni a kiálló csontot, viszont a jobb, de sértett kezemen nem, mintha elmozdult volna. Menjek vele orvoshoz, vagy varjak még vele?

2023. febr. 5. 21:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, nagyon furcsaltak a csuklomat, mondták ilyet még nem láttak. Törést nem láttak, de gipszbe raktak. 1 hét múlva kontroll, majd megint egy hét, ha nem érzem a fájdalmat leveszik, ha érzem, az orvos mondja a továbbiakat
2023. febr. 7. 19:47
 12/13 anonim ***** válasza:

..?fura

Lehet idegsèrülès?

:D èn ma tökre kinyitottam az alkarom egy törött üveggel…

Jò közel a vènàhoz de szerencsère elkerülte

Kb 2òràja àlt el a vèrzès ès dèlutàn 4körül vàgtam meg

Full tökre nyílt seb mint amikor a sûltön a bôrt beirdaljàk

+1 sebhely :D

Imàdom ôket..,de a “balhès” sebhelyek a legjobbak

Hàt mielôbbi gyògyulàst

Remèllem az idegek rendben lesznek…tartòs sz@ràst tudnak okozni…-.-

Fôleg ha olyan b@llf@ß orvos kezel mint engem…

Szintèn csuklò

Több helyen eltört

10nap nyitott gipsz

Visszamentem ès a következô zajlott

-hmm..,fàj?

-igen mèg elèggè fàj mozgatni is nehezen mozog

-èrtem..10nap teràpia ès 2hètig ne focizz


SZÒ SZERINT EZ ÍGY VOLT

Az a csuklòm 7.osztàlyos korom òta egy kalap sz@r

Rohadtsokszor fàj mèg mais

Az idôvàltozàsra frontokra hyperèrzèkeny

Random belenyilal a fàjdalom olyan szinten hogy ha valamit viszek a bal kezemben az rendszerint kiejtem..ès a semmiböl buum ès moshstom fel a kv t vagy porszivozhatom a szilànkokat

Hagyomànyos fàjdalomcsillapítò nemsegít..a nem hagyomànyos azt nemtudom minek nevezzem..full kiüt ès alszok szòval azis offos ès hosszabb tàvon esèlytelen hogy szedjem

Krèmek balzsamok semmi

Vitaminikat csontra idegekre anyàm kínnyàta azòta szedem de nemtudom ha nemszednèm rosszabblenne…?

Egyedül lòsz@rral nemkentem…szòval minden minden

Ami bevàlt egy kicsit az a szorítàs…

Mostanàban gondolkozom hogy kipròbàlnàm akàr az orvosi cannabist vagy cannabisolajat

Azt olvastam hogy kronikus fàjdalmakra tàn bevàlt…

Csak ne jàrjak ùgy mint a “dög”fàjdalomcsillapítòva mert ugyan ottvagyok ahol a part szakad…

2023. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ilyen balfek orvosod van, javaslom menj máshova.. Az én orvosom négyszer kezelt már, négyszer volt eltörve a kezem, csuklóm még nem.. Ha csak nem most, és el nézett valamit.


Szóval nagyon remélem ha jövőhéten fáj, nem azt mondja pihentessen, mert eddig is azt tettem, hanem tesz valamit.

2023. febr. 8. 02:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!