Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudhatom, hogy elszakad...

Honnan tudhatom, hogy elszakadt a keresztszalagom, vagy csak meghúzódott?

Figyelt kérdés
Volt egy sportbalesetem a múlt héten és megsérült a keresztszalagom. Orvoshoz nem tudok elmenni, mert pont külföldön vagyok, egy olyan országban ahol méregdrága az orvosi ellátás…
2023. febr. 22. 09:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg 6 napja történt a sérülés, azóta napról-napra tapasztalható minimális javulás. Az elején alig tudtam lábraaállni, és nem nagyon tudtam mozgatni a lábamat. Reggelente még elég komoly fájdalommal ébredek, ami egy pár óráig marad is. Viszont már lábra tudok állni és késő délutánra szinte már tudok rendesen járni is. Illetve úgy vettem észre, hogy minden irányba tudom már mozgatni a lábamat.
2023. febr. 22. 09:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit befolyásol a válasz? A konzervatív kezelés a pihentetés, térdrögzítő, gyógytorna, fájdalomcsillapító, fizikoterápia. Ezt akkor lehet, ha nincs instabilitás érzés. Bővebben:

[link]

2023. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!