Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha volt igazán komoly balesete...

Ha volt igazán komoly baleseted/ műtéted/betegséged mennyire változott meg utána az életed?

Figyelt kérdés
Akár pozitív/negatív irányba, hogyan élted meg? Másoknak hogy beszéltél/beszélsz erről?

2023. ápr. 10. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Labam tört el kb 8 éve. Alapvetően akkor rosszul, de utána sokban nem változtatta meg az életemet. Utana pár évre rá allkapcsomat törtem el, ez durvább volt, 6 hétig csak levest meg smootikat tudtam enni mert össze volt kötve a fogam hátul a műtét után és kb egész nyaram rament erre.

Gimiben egyszer úgy leegettem magam hogy néhány helyen meg megvan a helye, illetve a szemem alatt is volt égés, ezek hamar elmultak szerencsére de ez nem volt olyan rossz, iskolaba is jártam vele.

Meg egyszer kitortem az egyik fogamat nem teljesen elől de felső fogsoromban és oda mufogat is kellett tenni.


20 éves vagyok, és egy szerencsecsomag😄

2023. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

26 évesen a lábamat combban amputálták.

Amíg nem volt művégtagom, a nadrágot fel kellett hajtani és a derékhoz tűzni. Persze mindenki észre vette, páran kérdezgettek is. De simán elmeséltem, mi történt.

2023. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Ha szabad tudni, miért kellett amputálni?

2023. ápr. 14. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Balesetben roncsolódott
2023. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ujjam vágták le. Baleset következményeként.
2023. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindkét lábam lekellett vágni baleset miatt. Eleinte nehezen éltem meg, de egyre jobban megvagyok. Mesélni szoktam rola egyaltalán nem gond.
2023. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi 6-os!

Milyen magasan csonkolták?

Művégtagot tudsz használni?

2023. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Írj privátot és válaszolok mindenre ami érdekel.
2023. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ujj, részleges. Megtanultam vele élni. Nem vészes.
2023. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
30%
Még kiskoromban áramütés miatt amputálták mindkét karom és az egyik lábam. Annyira nem emlékszem milyen volt elötte, megtanultam élni vele.
2023. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!