Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bokám nem akar rendebejönni,...

A bokám nem akar rendebejönni, van tippetek mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Kb két hónappal ezelőtt jártam úgy, hogy majdnem el sikerült esnem, de végül csak valamilyen izmomat meghúztam (tipikusan az az esés akart lenni, amikor kifelé-oldalra kimegy az ember bokája). Voltam már dokinál is vele, mert először csak fájt, de nem dagadt be, viszont néhány nap múlva kétszer akkora lett a bokám. Utána pihentettem, ittam Flectort, de a fájdalom nem akart elmúlni, pedig már a duzzanat is lement. Elmentem dokihoz, azt mondta, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni, igyak Flectort és pihentessem ahogy tudom. Viszont két hónapja eléggé korlátozottan tudom csak forgatni a bokám. Ötletek, hogy most mit kezdjek vele?
2023. ápr. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csinàltak rôntgent a bokàdròl?
2023. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt gondolom (tapasztalatom szerint), hogy itt egy valójában kezeletlen részleges külső bokaszalag-szakadásról van szó. Ha jól sejtem csak háziorvosnál volt, aki nem küldte őt tovább, magától meg nem akart menni.
2023. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ortopédián voltam, de nem készítettek röngtent. A fő ok amúgy az iliopsoas fájdalom volt, amiatt mentem, csak időközben jött ez a majdnem-esés és végül mindkét panaszt mondtam a dokinak. De csak az iliopsoasról készítettek röngtent.
2023. ápr. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!