Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha mikro üvegszilánkot eszik...

Sch. Niki kérdése:

Ha mikro üvegszilánkot eszik egy gyerek?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek. Mielőtt felteszem a kérdésem, azt elmondom, hogy én nagyon paramami vagyok, mert úgy is megfogpm kapni! A 15 hos kifiamat etettem, mikor leesett a tányér az asztalról a főldre, gyerek az etetőszékben ült egy magasságban az asztallal kicsit hátrébb. Megíjedt kicsit vártam, de még a kezemben lévő kanál falatot a szájába tettem, de lenéztem és láttam, hogy egy apró szillánk van a combomon meg a széken. Erre kihúztam a szájából! Valamennyit evett, hirtelen az a gondolatom lett, hogy talán odáig is felpattanhatott egy darabbka. Kivettem a gyereket átnéztem, de ott nem volt semmi. Buta kérdés a kő étkező l, fel e tudd pont a kanálra pattani egy darabb? És,ha igen, akkor egy mikro lepattanás mit tudd okozni? Minden választ előre köszönök!

2023. máj. 8. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:

“ kérdés a kő étkező l, fel e tudd pont a kanálra pattani egy darabb”


Ez értelmetlen.

2023. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a kezemben lévő kanálra, amin volt étel még, mert etettem a kisfiamat. Azt fogtam mikor leesett a tányér.
2023. máj. 8. 01:16
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, szerintem a kanálon nem volt semmi szilánk, ha értettem a kérdést.
2023. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagy darab nem lehet, ha fel is pattant.


De nem gondolom. Nagyon sok véletlennek kellene teljesülnie. Szája gondolom nem vérzett. Nem lehet csak úgy lenyelni egy éles üveg darabot.

Nyugi! 🙂

2023. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig nem látok rajta semmit. Nagyon remélem, hogy megint csak én tulzom el. De sajnos én mindig a legrosszabbra gondolok.Három nagyon nagy félelmem, hogy szilánkot nyel,beüti a fejét vagy, hogy megrázkodik (rázos szindroma).
2023. máj. 8. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Szilánkot nyelni nem olyan egyszerű (nem fogod egyedül hagyni törött üveggel) 🙂

2. Be fogja ütni a fejét (meg kell tanulnia esni, addig pedig sok baleset éri majd, de úgyis Vele leszel)

3. Aranyos vagy, de gondolom nem szoktad eszeveszetten rázni, azért ehhez a szindrómához az kell. 15 hónaposan már nem érheti ilyen.


Lazíts egy kicsit, mert mire felnő becsavarodsz...🙂

Eszméletlen sok helyzet lesz még...(4 Fiam van) ☺️

2023. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5. Egészítsd ki a listád azzal negyediknek, hogy agyonnyomja az apja. 😉
2023. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!