Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez milyen sérülés lehet?...

Ez milyen sérülés lehet? (Könyök- és alkarfájdalom)

Figyelt kérdés

10 éve edzek aktívan, pár hónapja elkezdtem teniszezni is mellette, van hogy heti 3-4x is.


Nemrég elkezdett fájni az alkarom, a könyököm és a bicepszem is így egyszerre.


A bicepsz edzéseket mindig elég keményen megtolom, az a kedvenc edzésem. Nagy súlyok, drop szettek… stb. Kimaxolom az edzést…


Múlt héten próbáltam egyet bicepszezni és ahogy felemeltem a súlyt, fájt a bicepszem, az alkarom és a könyököm is… még egy 12kg-s súlyzóval is. így hagytam is az edzést, egész múlt hétre.

Konkrétan, ha súly nélkül is végzek egy biceps curl mozdulatot, fáj ez a 3 rész. Sőt még fogmosás közben is fáj néha a könyököm…


Ma ismét lementem és bár sokkal jobb volt a helyzet, de egy kis fájdalom még mindig volt. Letoltam az edzést, de kis súlyokkal.


Mi lehet ez?

El fogok menni szakemberhez, de gondoltam hátha valakinek volt már hasonló.


Nekem van egy olyan érzésem, hogy a tenisz miatt van és, hogy a csuklómból indul…


2023. aug. 8. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kimaxolom az edzést…"


Akarod mondani szétbarmolod a karjaidat.

2023. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!