Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehet komolyabb sérülés...

Ez lehet komolyabb sérülés is? Érdemes orvoshoz fordulnom vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a boka mobilitásom valami hányadék, emiatt lábtolót használok lábnapokon.


Elkezdtem edzeni egy másik teremben, viszont az ottani lábtoló nem éppen az én mobilitásomnak lett kitalálva, én akkor ezt nem tudtam, és a csípőm másnap megfájdult, de csak bal oldalt. (bal oldalt rosszabb a mobilitásom, mint jobb oldalt, szerintem ez is közrejátszhat)


1 hónapig fájt, majd adta még 1 esélyt a lábtolónak, nagyobb terhelés, lassabb kivitelezés, és csodák csodájára, az addigi 60%-os fájdalom lement körülbelül 20%ra. Most már egyáltalán nem fáj, viszont a gyakorlat kivitelezése közben az első pár ismétlés mindig égető érzéssel jár bal oldalt. 1 szett után helyrejön és semmi bajom.


+smith keretes guggolás pozitív szakaszánál bal oldalt szúr. Nem fáj, kibírható, de egy szúró érzés van.


Tudom, hogy ezt így látatlanban nehéz megmondani, de ez lehet komolyabb baj is? Semmi más gyakorlatnál nem érzek fájdalmat, csak a tolásoknál / guggoló mozdulatnál. Merevlábas felhúzásnál nincs semmi gond, pedig ott is mozog a csípő, szóval nem értem..

Volt már valakinek hasonló?



2023. febr. 5. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a test sose jelez hiába
2023. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat ugymond ismeros.. a kotottpalyas dolgok engem kicsinalnak, de en par alkalom utan el is engedtem es fokozatosan felepitettem a guggolast. Fel ev alatt kb mar jol ment. Eleinte szenvedes volt aztan nagyon megszerettem.

En tuti nem eroltetnek a helyedbe olyat ami rossz ertelembe faj. Mobilizalni kell meg tulelni a szenvedos idoszakot 😀 Ha valamiert semmikepp se tudnek guggolni akkor se eroltetnem azt ami faj.. gondolom nem verseny a cel, de ha igen akkor se er annyit h sztbszd magad. Menne pl kitores, szumo, feszitogep, merevlabas, esetleg serleg guggolas v ilyesmi.

2023. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!