Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyenkor fogadnak magyar...

Ilyenkor fogadnak magyar kórházban?

Figyelt kérdés

Férjemet Ausztriában baleset érte. Bevitték a kórházba, ahol első nap gipszbe tették az egyik lábát térdig, majd másnap újabb röntgen után a térdig érô gipsz helyett combig gipszelték és a másik labat meg térdig tették gipszbe.

Második este aztán jött egy orvos és amennyit értettünk hogy megint elviszik gipszelni és mikor visszahozták mindket lába combig gipszbe került..

Hétvégén szállítjuk haza. Fajnak a lábai, nincs jól.

Szeretném kórházba vitetni de nem tudom fogadnak e így Magyarországon.


2023. aug. 18. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mért ne fogadnának, a kérdést se értem!
2023. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Nem értem. El kell menni traumára akkor és velük megnézetni, rendben van-e ez így és ha ők javasolják, akkor kórházba befektetik,de véleményem szerint mivel el van látva, hazaküldik majd.
2023. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tudakold meg, hogy lehetőleg NE halálgyárba menjen, ezt minden esetre értem!

László kórházban (9. kerület, Albert Flórián út 5-7.) remélhetőleg jó kezekben lesz! 🙏

2023. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A beteget haza küldik.A házi orvosnál mindenképp jelentkezni kell.

A hogyan továbbról majd ő intézkedik.Kórházba nem lehet csak úgy bejutni.

Oda utalják a betegeket.

2023. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó hülyeséget nem kellene terjeszteni, itt semmit nem intézkedik a háziorvos.


Beteg bemegy pontosabban beviteti magát a területileg illetékes baleseti szakrendelésre, ami NEM beutalóköteles. A területileg illetékes szakrendelés pedig eldönti, hogy van e szükség osztályos felvételre. Nagy eséllyel van, de ha nincs is, a további kontrolt akkor is ők végzik.

2023. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!