Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szükséges ilyen térdsérüléssel...

Szükséges ilyen térdsérüléssel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Estem egy nagyot biciklivel a betonon, és a bal térdemet erősen beütöttem. Rá tudok állni, és alap helyzetben nem fáj, viszont a térdkalács alatt kicsit feldagadt,és nem tudom teljesen behajlítani a térdemet. A járás kicsit bicegve megy. Ilyen esetben elég ha pihentetem, vagy mindenképpen mutassam meg orvosnak? Ha az utóbbi, akkor itt pesten, szombati napon hova tudok elmenni vele? Egy szállón lakom, a lakcímkártyám vidékre szól, és nem tudom hol tudnak ilyen esetben fogadni.



2023. okt. 27. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Friss traumás sérülés esetén a sérülés helyéhez legközelebbi traumacentrumban ellátnak. Holnap rákeresel, hogy a szálóhoz hol van a legközelebbi és odamész. Érdemes megnézetni ha még szeretnél járni rendesen fájdalom mentesen.
2023. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2023. okt. 27. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Sztem felesleges orvoshoz menni vele. Bevizesedett, azért van feldagadva, de ha tudsz vele járni, akkor nagy baja nincs. Hacsak nem vagy sportoló.
2023. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biciklizni szoktam sokat. Viszont bebotorkáltam a az országos balesetire a keletihez. Semmi komoly. Nincs törés, se repedés, se elmozdulás. Pihentetni kell.

Köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!