Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevállaljam a két gipszet?

Bevállaljam a két gipszet?

Figyelt kérdés

Semmim nem volt gipszelve még.

Most műteni fogják mindkét lábamat és előre mondta az orvos, hogy teljes nyugalomba kell helyezni mutet utan így fekvőgipszet kapok mindkét lábamra 3 hétre.

Nem is a mutettol félek már hanem a gipsztol.

Egy láb még oké de nekem mindkettőt begipszelik.

Jövő pénteken műtenek, de már hétfőn mennem kell be és gipszsínbe tesznek.

Elvileg jöhetek utána haza és majd csütörtökön kell befeküdni egy nappal mutet előtt.

Járt így valaki?

Azt sem tudom két gipszben hogy megyek haza, kapok tolószéket?

Gipszre nadrágot tudok húzni?


2023. okt. 29. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora gipsz? Mennyi időre? Mennyire sürgős a műtét? Van, aki ellát otthon? Millió dologtól függ, h bevállalod e vagy sem.
2023. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kérdés szerintem hogy bevállalod e hanem be kell gipszelni.. hétfőn be kell menned gipszelni akkor ezt nem te döntöd el.

Jó szívás lesz két lábnál. Fekvőgipszre rá sem állhatsz, tolószékbe raknak utána.

Otthon meg a gipszeket polcolva feküdni kell tuti, nekem így volt. Max mosdóba lehet kimenni de nem lábon.

Bővebb nadrág felmegy persze. Lábfejnél lesz nagy a gipsz de gumis nadrág felmegy.

Gipszsín nekem egy hétig volt, utána teljes gipszek. De nekem járó is volt 3 hét után még 5 hétre.

2023. okt. 29. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Wtf most megválaszoltad a saját kérdésedet? XD
2023. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3


Ez így már valszeg a gipszfétises, abból is rohangál itt 1-2.

2023. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣
2023. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor is volt egy ilyen szellemileg rokkant, aki feltette a kérdést és első válaszolóként jól meg is válaszolta magának. Még talán az is gipszes kérdés volt.
2023. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megint te? elfelejtettél átjelentkezni, Fétike.
2023. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!