Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kell valamit tennie az orvosna...

Kell valamit tennie az orvosnak, ha valaki egy elbénázott öngyilkossági kísérlet után saját lábon (nem mentővel) a családja utasítására bemegy a sebészetre hogy összevarrják a kezét?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy simán elengedi a beteget, vagy mentőt hív?

Ha úgy megy oda az illető hogy baleset volt akkor megkérdőjelezi?



nov. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. De ha ez veled történt, akkor menj be. Mert ha nem, akkor sajnos nem elbénázott kísérlet lesz.
nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Adott eltelt idő után nem is varrják össze, szóval minél hamarabb érdemes elindulni.
nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
HA van esze, és szabályosan csinálja, akkor hív egy dilidokit, és átad neki a sebészeti ellátás után.
nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit letagadhatsz az eü ellátáskor, de annak a jogi és eü következményeit onnantól te viseled. A dokinak nem dolga senki hazudozása után nyomozgatni, és jogilag se felel azért, ha az egyébként épeszű betege kamuzott.
nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért vannak dolgok, amiket nem lehet balesetnek beállítani.

Hivatalosan pszichiátert hív aki eldönti maradnod kell-e, vagy hazamehetsz. Mivel magadtól mentél nem feltétlenül fognak ott tartani, mondjuk én ezzel nem feltétlen értek egyet.

Utána vagy magadtól maradsz amíg gondolják, vagy ha nem akarsz maradni, akkor a bírósági szemlén eldöntik, mennyire vagy önveszélyes és ha úgy ítélik meg, ott tartanak.


De egyre több nemtörődöm doki dolgozik a sürgősségiken, szóval lehet legyint egyet és mehetsz haza.

nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!