Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt már korábban...

Akinek volt már korábban öngyilkossági kisérlete,megfogja próbálni még valaha vagy sem ? Nekem volt már ,de őszintén szólva azt érzem előbb vagy utóbb az lesz a vesztem... ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kisérlet maga, hanem a kezeletlen depresszió a veszélyes. Fordulj szakemberhez!
2023. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fordultam én már ezerszer. A korház az borzalmas oda többet nem,meg értelme annak sincs. Szarnak a betegekre nagyjából. Ambulánsan pedig bogyó. Kontrol= bogyóemelés,pár szóváltás cső. Nem nem megyek már értelme nincs. Kisérleteznek másik bogyókkal és folyt köv. Ami veget nem ér soha. Te meg a mellékhatásokkal meg az alap szarjaiddal kinlódj ahogyan akarsz,tudsz. Köszi,elegem van ezekből.
2023. okt. 25. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert minden ugyanolyan szar,mint volt. Csak időhúzás volt, hogynem sikerült.
2023. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarod leírnii a baj? Hátha valaki tud tanácsot adni? Voltam énis mindenben ..
2023. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én addig fogok próbálkozni, amíg nem sikerül. Eddig két kísérletem volt.
2023. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is
2023. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Eddig 3 kísérletem volt, terápia után sem lett jobb. Hivatalosan rendben vagyok, de amúgy nem. Ilyenkor támogatnám az eutanáziát, sokkal egyszerűbb lenne.
2023. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovacs magdolna2 ***** válasza:
38%
Igen aki megakarja csinálni az megteszi , szerintem joga van hozzá.
2023. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogom többet megpróbálni. Úgy tervezem hogyha nagyon rossz ér vagy véglegesen összedől minden, akkor fogom megtenni de nem akárhogy.. biztos de nem erőszakos módszerrel. A próbálkozásnak semmi értelme, mégegyszer biztos hogy nem fogok pszichiátriára kerülni. Ráadásul más okok miatt is csak sikeres lehet majd .. de addig még sok időm van.


27/n szilvi

2023. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Én akinek van ÖSSZEGYÜJTVE egy fióknyi gyógyszer,arra a célra ha elég lesz,én mondom nektek,mindig van kiút,mindig van megoldás,és különben is,nem a halálhoz kell bátorság hanem az élethez! 37 éves nő vagyok,aki 16 évig volt mindenmelett alkoholista,olyan aki miást kinyitta a szemét tömény szeszt ivott!
2023. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!