Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A háziorvos fel tud írni...

A háziorvos fel tud írni gyógyászati segédeszközt?

Figyelt kérdés
Ha egy balesetem után szeretnék egy újabb térdrögzítőt, mert amit egy szakrendelésen kaptam, mégsem vált be (méretprobléma), akkor muszáj elmennem a jóval messzebbi és hosszabb várakozással tarkított szakrendelésre vagy, ha én eggyel nagyobbat vagy kisebbet szeretnék, esetleg kaptam gyógytornásztól ajánlást, akkor a háziorvosnak bele tartozik-e a munkakörébe az, hogy felírja nekem, ezáltal némileg olcsóbban meg tudjam venni az eszközt?

jan. 19. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudja felirni, csak a szakorvos
jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Felirat fel tudja, de nem kapsz rá semmi támogatást. Minden orvos fel tud írni bármilyen készítményt vagy eszközt, de ez csupán annyit jelent, hogy ki tudod váltani a gyogyszertarban. Kedvezményes felirasi joga viszont csak és kizárólag a szakorvosnak van adott gyógyszerre és eszközre.
jan. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
jan. 19. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!