Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudom biztosan, hogy...

Honnan tudom biztosan, hogy repedt vagy eltört az ujjam? Piros és folyamatosan vérzik már 1 napja.

Figyelt kérdés
Ha a bokám eltört azt honnan tudom laikusként?

jan. 23. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pélóért nem mentél orvoshoz?
jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert most törtönt.
jan. 23. 07:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Hajnalban.
jan. 23. 07:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak simán mentem a nappaliban és kibicsaklott
jan. 23. 07:36
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Vérzik? Akkor az nyílt törés lehet...
jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor egy napja, vagy hajnalban? Ujjad vagy a bokád? Kezdem troll kérdésnek érezni
jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha most történt hajnalban hogy történhetet már 1 napja? Itt valami ellentmondás van.


A törés és a repedés illetve a ficam és a rándulás (ha nem látszik egyértelműen mert annyira elmozdult) diagnosztikája (azaz megállapítani, hogy mi történt) csak és kizárólag megfelelő (akár több irányból készíett) röntgen felvétel segítségével lehetséges -> ebből követekezik, hogy már a gyanú esetén is orvoshoz kell (célszerű) menni.


Lehet otthon kísérletezni, meg ilyenek de félő, hogy nem gyógyul jól, maradó elváltozásokat okozhat.


Tehát ha fenáll a gyanú irány az ügyelet, megnézik, megröntgenzik és ennyi.

jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz elmész, kér röntgent és kiderül.
jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!