Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hosszú gyalogtúra után a...

Hosszú gyalogtúra után a nagylabujjam köröm alatt teljesen bekekult mi a gyógymód?

Figyelt kérdés

febr. 11. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Lehet, hogy szép lassan leesik majd és alatta nő egy új köröm. De az is lehet, hogy megmarad és csak lenő.
febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfelelö túracipöt kell venni
febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Amputálni kell, át fog terjedni az egész lábfejedre.
febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a hármasra. A túracipőd a gond, nekem is volt ilyen, nekem a futástól lett. Vettem egy számmal nagyobb cipőt, s szép lassan lenőtt. Ez egyébként egy véraláfutás a körmöd alatt. Ha a tested más területén lenne, nem köröm alatt, pár hét alatt leesne, de a körömnek le kell nőnie.
febr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszú volt a körmöd, túra előtt le kellett volna vágni. És igen, nagyobb cipő kell, de az elejénél elég szorosra összefűzve, hogy ne csússzon előre a lábad, különösen lefelé menet. Nekem 2 cipőfűző van a túrabakancsomban.
febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ilyen hülye kérdésre nem tudtam mást válaszolni...

Mit kellene vele csinálni? Lenő egy fél év alatt.

Ha nem tetszik lakkozd be rózsaszín körömlakkal.


Oh my god milyen emberek vannak.

febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!