Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 670m szintemelkedés (és...

670m szintemelkedés (és ugyanennyi le) egy 1km-es gyalogtúrában milyen erősségűnek számít?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, 17km-es gyalogtúrában ... :) :)
2023. okt. 9. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
39-es erősségűnek.
2023. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl nagy szintemelkedés simán vállalható.
2023. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem csináltál semmit, csak lakásban ültél, akkor teljesíthetetlen. Ha minden másnap szoktál 5 km-t futni, akkor könnyű.

Neked kell tudnod, milyen állapotban vagy, én nem ismerlek.

2023. okt. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egészséges felnőtt számára nem lehet gond, esetleg utána egy kis izomláz előfordulhat combban, vádliban, ha nem vagy hozzá szokva. Zakopánéban lesétáltuk hasonlót egy olyan buszos csoporttal, ahol mi voltunk a leg fiatalabbak a feleségemmel. 57F
2023. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én amikor épp nem sportoltam semmit, akkor egy ilyenbe kb majdnem belehaltam. Egyhelyben állva készültem összeesni, ülés után alig bírtam járni, combizmaim totál kikészültek és 3-4 napos sántítós izomláz jött.


Viszont látok olyanokat, akik sohasem sportolnak és egy ilyentől picit elfáradnak, pici izomlázuk lesz.


Most, hogy rendszeresen sportolok, én is csak kicsit fáradok el, kicsi izomlázzal.



Ha erősebb a szervezeted, nem ügy, de ha gyengusabb vagy, kikészülsz.

2023. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!