Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki legyalogolta a Kinizsi százast, és ha igen akkor milyen tippeket tudna adni, hogy végig tudjam csinálni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem gyalogolni, télen és nyáron. Naponta 8-15km gyaloglók le, de havonta 2-3 alaklommal 30km túrázok. Sokat olvastam a Kinizsiről, és videókat is néztem róla, de személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


Köszönöm.



2023. okt. 17. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Menjél hosszabb túrákra.

Ha 30-at már tudsz menni, menjél 50-esekre. Teljesítménytúrára, ahol számít az idő. 50 km legyen meg 11 órán belül.

Ha megvan, próbálj meg egy 70-est. Ha az megy, akkor jó eséllyel meglesz a 100, ha nem jön közbe semmi váratlan (pl. extrém rossz idő, sérülés, rosszullét).

Mindenképpen menjél éjszakai túrát. Kinizsin jó eséllyel egész éjjel menni fogsz, és az azért más, mint egy nappali túra, főleg, hogy már egy ötvenest mentél előtte.

Figyelj oda az evés-ivásra. Jó, bejáratott cipő legyen, amiben már mentél pár ötvenest.

NE GONDOLJ arra, hogy itt vagy ott kiszállsz. Arra gondolj, hogy végigmész.

2023. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!