Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jogosan nem gipszelték be és...

Jogosan nem gipszelték be és küldtek pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Ahogy az előző kérdésben írtam, önszántamból el akartam törni a lábamat, hogy gipszet kaphassak, és vajon kiderülhet-e ez az egész. Na először azt mondtam, hogy súly esett rá, elhitték, viszont hiába volt hatalmasra dagadt, lila, zöld, lüktető és jelentem meg nagy fájdalmakat tettetve mankóval, a röntgen után kiderült, mégsem tört el. Ezért nagy megdöbbenésemre semmit nem akartak vele csinálni, nem hogy begipszelni, viszont elkezdtek értetlenkedni, hogyha nem tört el, miért néz ki így, olyan, mintha valaki szétverte volna. Mondtam, hogy igen, saját magam vertem szét kalapáccsal, hátha begipszelik és ha kérhetem, ha már eljöttem, gipszeljék be. Teljesen felháborodtak, ordítozni kezdtek, ahelyett, hogy begipszelték volna, mert most mibe lett volna már nekik egy pihentető gipszet feltenni, úgyis szoktak olyat, nem, mondták, hogy megyünk a pszichiátriára, hívják az ápolókat. Én ebben a pillanatban felpattantam, kiviharzottam mankóstul mindenestül és kiszaladtam az egész kórházból. Volt sivákolás eleinte és megpróbáltak utánam szaladni, de nem sikerült. Mégis mi volt ez??? Miért nem lehetett begipszelni, ha már eljutottunk majdnem odáig? Miért kellett ilyen agresszíven pszichiátriát kiáltani? Most, hogy elszaladtam onnan, mi lesz?
febr. 14. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tört el, azért nem gipszelték be. Nekem egyszer megsérült a kezem, alig bírtam mozgatni de nem tört el, és nem gipszelték be, ennyi. Vigyáztam rá, pihentettem és kész.


Amúgy nem biztos, hogy kamu, láttam már nagyon de nagyon hasonló kérdést, ott gipsz fétises volt a kérdező. Szerintem azokat is te írtad ki.

Én nem ítéllek el, amiért ennyire tetszik neked, ha a fétised hanem, de ez azért túlzás. Ez az ami inkább gáz, hogy bántod magad. Vegyél már visszább, mert ez önveszélyes!Nem akarsz inkább kompromisszumot kötni magaddal? Mondjuk bekötöd magadnak gézzel, és úgy teszel, mintha gipsz lenne. Azért mégis durva sérülés ám a törés. Egyszer rosszul forrna össze a csontod, csontrákos is lehetsz...már bocs, hogy ennyire eldrámázom.

febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Sebaj, pajtás. Itt van neked a gyakori kérdések, itt otthon érezheted magad.
febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Ja meg hiába viszik be a pszichiátriàra, mivel társadalomra nem veszélyes és nem is bűnöző, legfeljebb ha 2 hétig bent tartják, max 1 hónapig. Ingyenes étkeztetést kap, szállást mindent. Onnan tudom egyik ismerősöm is bement, alkohol probléma hivatkozva és depire télen és vígan elvolt. Aztán 1 hónap után kiengedték és utána már nem engedték vissza, amikor újra próbálkozott.
febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen,jogosan.
febr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14%

Törés nélkül is be lehet gipszelni.

Mi van abban, semmi.

Hol élsz, melyik város?

Tudok mondani valakit, aki tesz fel neked gipszet.

febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

Kötelességük ugyanis önveszélyes vagy és innen már csak egy lépés a közveszélyesség.


10-es, ne hidd, van ismerősöm, ő amikor dühös a falat üti és törte már el így a kezét.

Kapott gipszet és ment a pszichiátriára, mert önveszélyes önsértő.

febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!