Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jogosan nem gipszelték be és...

Jogosan nem gipszelték be és küldtek pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Ahogy az előző kérdésben írtam, önszántamból el akartam törni a lábamat, hogy gipszet kaphassak, és vajon kiderülhet-e ez az egész. Na először azt mondtam, hogy súly esett rá, elhitték, viszont hiába volt hatalmasra dagadt, lila, zöld, lüktető és jelentem meg nagy fájdalmakat tettetve mankóval, a röntgen után kiderült, mégsem tört el. Ezért nagy megdöbbenésemre semmit nem akartak vele csinálni, nem hogy begipszelni, viszont elkezdtek értetlenkedni, hogyha nem tört el, miért néz ki így, olyan, mintha valaki szétverte volna. Mondtam, hogy igen, saját magam vertem szét kalapáccsal, hátha begipszelik és ha kérhetem, ha már eljöttem, gipszeljék be. Teljesen felháborodtak, ordítozni kezdtek, ahelyett, hogy begipszelték volna, mert most mibe lett volna már nekik egy pihentető gipszet feltenni, úgyis szoktak olyat, nem, mondták, hogy megyünk a pszichiátriára, hívják az ápolókat. Én ebben a pillanatban felpattantam, kiviharzottam mankóstul mindenestül és kiszaladtam az egész kórházból. Volt sivákolás eleinte és megpróbáltak utánam szaladni, de nem sikerült. Mégis mi volt ez??? Miért nem lehetett begipszelni, ha már eljutottunk majdnem odáig? Miért kellett ilyen agresszíven pszichiátriát kiáltani? Most, hogy elszaladtam onnan, mi lesz?
febr. 14. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a leírtak alapján valóban pszihiátriai eset vagy.


Amúgy gondolom azért mert x másik sürgős eset várt rád...

febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A várakozó bagázs nagyjának konkrétan semmi látható baja nem volt...úgyhogy erről ennyit.
febr. 14. 19:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki saját magában kárt tesz azt el kell küldeniük a pszichiátriára.
febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos semmi nem lesz, de kezeltetni kene magad, mert sulyos problemaid vannak.
febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jogos.mivel nem vagy normális.Egyértelmű!
febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ott lett volna a lehetőségük a kezelésre: végre kaphatok egy kórházi gipszet. Így lehet, hogy kénytelen leszek tovább próbálkozni
febr. 14. 19:52
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Remélem elkezdenek kerestetni a rendőrséggel, bár nem valószínű.
febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozz csak tovabb, nem gond. Masodjara talan tenyleg sikerul majd a pszichiatriara bevitetniuk.
febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Engem érdekel, miért akartad eltörni a lábadat? Nem volt még begipszelve semmid és érdekelt milyen? Vagy mi?
febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Kamu, ennyire nem lehet h.lye valaki😂
febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!