Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy kézzel mit fog tudni...

Egy kézzel mit fog tudni csinálni?

Figyelt kérdés

A menyemnek eltört a keze, műtötték is, most vállig be van gipszelve.

Mivel két pici gyerekük van a fiammal, én vigyázok a lányokra.

Ha kijön a kórházból, akkor egy kézzel mit tud majd csinálni?

Vagy mit szabad csinálnia?

Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, láttam, hogy az is megviselte, hogy az ételt másnak kell neki felvágni vagy pl segíteni a mosdóban.

A teje is elment a stressztől, ami érte őket a fiammal.

Mellre tenni is én segítettem neki a kicsit, mert vállig gipszben ágyban fekve ez nem ment volna.


febr. 23. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Segíts neki, ha a fiad nem ér rá, és ha akarja, ha nem akarja, akkor ne segíts.

De ezt a fiaddal beszéld meg, az ő dolga szót érteni a menyeddel.

febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fiam is a kórházban van, súlyos sérülésekkel.
febr. 23. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fozni nyugodtan fozhetsz rajuk, etelesbe elviszed vagy ott fozod meg. a lanyokra is vigyazhatsz, de leginkabb beszeld meg veluk, hogy miben segithetnel
febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Jobbulást a fiadnak!

Akkor maradj az első mondatnál, amit írtam az 1-esnél.

És legyél kissé határozottabb ebben, döntse el, hogy segíts, vagy sem, mondd el, hogy ez mindkettőtöknek kényelmetlen, de ez van, meg kell oldani, ez nem a kényeskedés ideje.

febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén mondd ezt így el neki. Hogy nagyon szeretnél segíteni, bármiben, amiben szüksége van segítségre, de látod/érted, hogy ez a kiszolgáltatott helyzet és a baleset (gondolom az történt) megviseli, nyilván a férje állapota miatt is aggódik.


A vállig begipszelt kezével kb. semmit nem tud csinálni, a másik kezével meg majd kitapasztalja lassan, mire képes, biztos lesz olyan is, amit elsőre nem tud vagy ügyetlenül, aztán majd egyre ügyesebben.


Milyen egyébként a viszonyotok? Esetleg ha belefér anyagilag felvehetnétek egy "profi" segítséget, pl. bármennyire is jó a viszonyom az anyósommal azt azért én sem szeretném ha mondjuk a zuhanyzásban ő segítene. A lány anyukája nem tud segíteni?


Bébiszittert a gyerekek mellé segítségképpen? Hetente néhány órára? És/vagy egy takarítót, hogy az ilyen jellegű dolgokba segítsen (ha esetleg az zavarná jobban a menyed, hogy mondjuk a konyhájában rendezkedsz)? Ezeket is őszintén meg kell beszélnetek, van, akit ez, van akit az zavar, feszélyez jobban.


Arra is készülj fel, hogy esetleg lehetnek a menyednek kiborulásai, felcsattanásai, ne vedd magadra, kemény dolgokon megy most keresztül, bár nyilván te sem vagy túl jó, a fiad miatt aggódsz.

febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó a viszonyunk szerencsére.

A fiam az intenzíven van, a menyem egyszer látta, azóta nyugtatót kap, mert nagyon megviseli.

Az ő szülei már nem élnek, így csak mi tudunk segíteni.

Nagyon kedves lány, közel állunk egymáshoz.

Nem tudom mivel segíthetnénk neki. Fizikailag ott leszünk nyilván. Lelkileg még mi sem tudjuk kezelni.

febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem epic fail megint a kérdező. Ez a gipszes fétises. Elfelejtett kijelentkezni egy másik accountról és saját magának válaszolta meg a kérdést. Nem a másik accountjàrol amiről a kérdést feltette. Epic fail XD XD


Lásd 6os válaszát.

febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a gipszfétises marha... és fordulna fel az ilyen, aki szerint olyan piszkosul vicces egy komoly pl baleset utáni lábadozás.


Erre verni? Ez pszichiátriai eset. Undorító.

febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentettem a kérdést, mert ez nem vicc, és nem ilyen kitalációkra kell matyizni.
febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi az a gipszfétis??
febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!