Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha már alig fáj hülyének...

Ha már alig fáj hülyének fognak nézni a sürgősségin?

Figyelt kérdés
Szombaton elestem fel dagadt a bokám menni se bírtam, viszont nem mentem sürgősségire, otthon ápoltuk. Ma mentem táppénzt kérni 1-2 napra, viszont nem adnak lelet nélkül. Mondtam, hogy már csak enyhén fáj és menni is tudok, a duzzanat is lement, de akkor sem. Azt mondták menjek be röntgent csináltatni. Kellemetlennek érzem így bemenni, várni 4 órát (az az átlag), hogy konkrétan már szinte semmibajom.
márc. 12. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy nincs semmi bajod. A rtgn indokolt. Lehet később szövődménye. Én jártam így a térdemmel. Kiderúlt, hogy az egyik szalag kicsit megnyúlt, be kellett volna gipszelni, kímélni. Most meg 5 év múltán ronda fájdalmaim vannak.


Vigyél egy jó könyvet, vizet, egy csokit, és cmvárd ki.

márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk ilyenkor nem a sűrgősségire küld a háziorvos hanem a sebészeti rendelésre.

Amúgy akkor is volt valami a làbaddal és jobb meggyőződni arról hogy nincs baj mint később.

márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mondd, hogy tegnap este történt. Szerintem is kell röntgen mindenképp!
márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell röntgen, én is azt mondtam rolleres esés után, hogy helyrejövök, de éjszaka alig tudtam aludni, úgy fájt s másnap már le volt lohadva, de bementem és megnézték, pedig a sebek már be voltak varasodva... röntgen stb, szerencsére csak húzódás volt. De én is másnap délelőtt mentem.
márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, röntgen ott is van, gyorsabb és ha komoly baj nincs, akkor ott is ellátnak.
márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!