Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mitől van, hogy nem kapok...

Ez mitől van, hogy nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Régen történt két kis balesetem amik után egy 15-20 másodpercig nem kaptam levegőt. Próbáltam levegőt venni de egyáltalán nem tudtam. Az első balesetnél még alsós lehettem, leestem egy csúszdáról suliba és konkrétan seggre estem és utána kapkodtam a levegőért de semmi. Aztán történt még egy ilyen évekkel később ilyen 13-14 évesen elcsúsztam egy lejtőn és a hátamra estem de ugyan az a tünet. Próbáltam levegőt venni de nem tudtam és nagyon pánikoltam. Azóta nem történt semmi ilyen csak barátnőm mondta hogy volt vele is ilyen és eszembe jutott. De sose foglalkoztam vele mert gyerekként valahogy nem érdekelt miután elmúlt az a 15-20 másodperc. Most viszont, hogy eszembe jutott kíváncsi vagyok.
márc. 24. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
mindig kikell fujni elotte a levegot amikor a hatadra esel es igy a tudo nem serul. A kemeny hatra esestol ez elotud fordulni. nekem is volt hasonlo, fura egy erzes es kellemetlen is.
márc. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor beszorul a levegő.

Ha van a közeledben valaki a legegyszerűbben úgy tud segíteni,ha a hónod alatt átnyúl két kézzel,felemel(kihúz),és tudsz utána normálisan lélegezni.

márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!