Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik lehet ,meniscus ,szalag...

Melyik lehet ,meniscus ,szalag vagy egyèbb sèrülès?Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja sportolás közben picit megroppant/pattant a térdem.Nem fájt különösebben. Akkor utánna elkezdett a terdkalacs körül fájni de csak pihentetèsre,mozgatásra nem.Ráedzettem és rosszabb lett.Picit bedagadt,meg alig tudtam rá állni. Jártam orvosnál,jelenleg az MR-re várok.Condrosulfot szedek,már egy hete elhagytam a fájdalom csillapitókat,illetve fizikoterápiás kezelést kapok.Tudok mozogni,de ha be akarom hajlitani rendesen húzó,ègető fájdalmat èrzek a tèrdem elülső és nèha a kèt oldalsó részén.Olyan mintha rövidültek volna a szalagok...Kèrdèsem,hogy akinek meniscus sèrülèse volt ilyen fájdalmat tapasztalt-e,vagy az máskèppen fáj.Be vagyok rezelve, szeretném elkerülni a műtètet.

márc. 24. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta már túl vagy rajta?
ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,túl.Az orvos csak a kèpi anyagot látta eddig(a szöveges csak később lett meg)Az alapján szalag sérülést látott.Comb izom erősitest ajánlott.Csak telefonon beszèltünk.A szöveges lelet szerint pedig kb minden èpp hálisten.Diagnozis:Patellar tilt.

Amit nem èrtek igazábol.A.it kigoogleeztam tèrdkalács fican/rándulás..de majd a doki megmondja.Mèg azóta is fájdogál.Bar már jobban hajlik,,de érzem ahogy feszít ,nem jó.Pedig próbálok tornázni,sportolni mèg így is.

ápr. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!