Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vádlifájdalom, mitől lehet?

Vádlifájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is leszögezném, hogy mindenképp el fogok menni orvoshoz, de csak későbbre tudott időpontot adni, addig pedig szeretnék kicsit megnyugodni. Nos, a problémám az lenne, hogy kb 1-2 hónapja kellemetlen, feszítő érzést érzek a combomtól lefelé, leginkább a vádlimban. Fájdalomnak nem mondanák, nem kell rá semmit bevennem, csak zavaró és kellemetlen. Olyan érzés, mint mikor egy hosszú nap után elfárad a láb, de csak a jobb oldalon. Sportolás terén lovagolok, de már 2 hónapja nem voltam, szóval nem emiatt van szerintem. Egyéb megerőltető dolgot nem végzek. Fontos még, hogy ha időváltozás van, akkor néha belenyilal, de ez frontkor a testem minden pontján érzékelhető, máskor nem okoz ilyen problémát.Háziorvos megnézte, azt mondta nem lát rajta elváltozást, a vérképem is tökéletes. Sajnos eléggé hipochonder vagyok, már csontrákra is gondoltam😅Bántó jellegű kommenteket nem kérik, tisztában vagyok vele, hogy itt nem orvosok vannak, de szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik esetleg tapasztaltak ilyet. Szép napot😊

19/L



ápr. 16. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem piriformis-szindróma okoz mindenféle lábfájdalmakat és nyilallásokat. Az ereim rendben vannak, átnézettem, szóval csak a piriformistól van.
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!