Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A nyílt vagy a normál csonttör...

A nyílt vagy a normál csonttörés a rosszabb?

Figyelt kérdés
Melyik a fájdalmasabb? A nyíltat ki lehet bírni?

máj. 18. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki mit hogy bír ki, az változó, nem feltétlen a fájdalom a rosszabb. A nyílt az sokkal bonyolultabb és veszélyesebb, más a kezelése is. Nyíltnál tuti van törtvég elmozdulás, nem nyíltnál nem mindig.
máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A nyíltnál fertőzésveszély is van.

De mi ez a kérdés: szándékosan el akarod törni a csontodat valami szado-mazo szex során, és most válogatsz, hogy ez hogy történjen?

máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen 2#-es szado mazo szex. A barátnőm nekem nyílt kartörtést akar csinálni,hogy kint legyen a csont ezt mondta.
máj. 18. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor mondd meg neki, hogy ne tegye, mert olyan fertőzést kaphatsz el, amit nem igazán szeretnél szerintem, ráadásul a seb is nehezebben gyógyulna. Legyetek eszeteknél.
máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Atyaisten!
máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt nyílt sípcsont törésem. Én nem ájultam el, de van aki ilyenkor el is ájul. Mondjuk nem bántam, hogy 5 percen belül ott volt a mentő a morfiummal.

A seb nagyon nehezen, hónapok alatt gyógyult be úgy, hogy még bőrt is kellet rá máshonnan oda operálni. Fél évig mankóval közlekedtem, és soha többet nem lett olyan a lábam, mint előtte.

máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki inkább a gipsz-fetist...ott nem lessz sem fájdalom sem sérülés 😁
máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gabor49 ***** válasza:
#7 a szado mazo szexnel a fajdalom a lényeg
máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Törd el neki te az övét.
máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:

"A barátnőm nekem nyílt kartörtést akar csinálni..."

Kérdezd meg, nem vagytok-e rokonok,mert nagyon hasonlít az apád fäszára.

máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!