Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csont repedés, ütődés mennyi...

Csont repedés, ütődés mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja, hogy fenékre estem egy óriási lendülettel, mert kihúzták alólam a széket.

Enyhült a fájdalom, viszont ha leülök és fel kell állnom, akkor még mindig fáj, ha sokáig ülök az szintén fájdalmas, ha megnyomom is fáj....

Mit csináljak?! Elmentem röntgenre még január elején, de nem mutatott ki semmit!!! Ha nincs csontrepedésem, akkor miért nem gyógyul már meg? Vagy lehet orvosi figyelmetlenség történt, és mégis van valami repedés, zúzódás? Vagy azért gyógyul ilyen lassan, mert pont a far csontom, és sokat ülök rajta? Meggyógyul egyáltalán valaha nyom nélkül, vagy öregkoromra egy idióta gyerek hülyesége miatt fogok lebénulni, vagy megérezni ha le akarok hajolni?

Köszi a válaszokat!:(



2012. febr. 23. 14:27
 1/1 anonim válasza:
Helló, dettóra ugyanez a problémám és nem tudom mit tehetnék, történt előrelépés? Megosztanád velem a tapasztalataidat?
2013. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!