Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon elrontottam a méregtele...

Nagyon elrontottam a méregtelenítést és az egészséges életmódomat?

Figyelt kérdés
Vasárnap (24.-én) méregtelenítő napot tartottam. Csak almát ettem és vizet ittam. Azóta egészségesen táplálkoztam tornáztam és sok gyümit és zöldséget ettem. Ma viszont este megtörtem és rengeteg sütit ettem... Ez nagyon gáz? És húsvét után tartsak megint egy alma/víz napot?
2013. márc. 30. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme. Egyél mindig normálisan, egészséges kajákat. Ha nem megy, akkor meg ne nyugtasd a lelkedet ilyen baromságokkal, hogy most egy napig csak almát eszel, mert ez csak önámítás.


Amúgy néha megenni egy kevés sütit az nem gáz, de nem kell sanyargatni magad, aztán meg pánikszerűen bezabálni, mert az gáz, egy ördögi kör. Ezért "törsz" meg.

2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból nem szabad méregtelenítéskor almát enni.. Mondjuk mást sem. SEMMI KAJA!!
2013. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek tényleg semmi értelme. A saját tested kínzod, ideges vagy, feszült vagy az éhségtől, ingadozó vérnyomás, vércukorsztint, gyomorfájdalmak, ráadásul semmi tápanyag, semmi vitamin az almától meg éhesebb leszel csak és üres gyomorra majd jó kis savat csinál.

Ennyire utálod magad, hogy kínzod. Méregtelenítés de minek? MInek eszel egész évben annyi mérget hogy aztán majd méregteleníts? Minden ételbe vannak mérgek a testünknek, de ezért van a májunk, és ha valaki azért figyel egy kicsit oda, akkor tud egészségesebb, tisztább testtel is élni. gyümölcs, zöldség az jó, de ha mellette ennél fehérhusokat, halat párolva elkészítve, zöldségekkel, egy kis rizzsel akkor nem lenne semmi gond és még erőd is lenne. Tojás, zabpehely, csirkemell, comb, pulykamell, comb, krumpli, zöldségek, gyümölcsök, tejtermékek, ritkábban dió, mandula, tökmag. Igyál méregtelenítő teát, zöld teát ebéd után az is segtí. Ja meg mozogjál.

2013. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Megfogadom a tanácsokat! :) Ti ,hogy szoktátok a húst párolni?
2013. márc. 31. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Méregtelenítést nem tartottál, csak hiányosan táplálkoztál. Nem tudom, ezt a többi válaszoló leírta-e. Mindenesetre nem baj, senki sem fog izmot veszteni egy nap gyümölcsevéstől.. de még egy napos vízböjt SEM okoz bajt, ha egyébként egészségesen eszik valaki. Bár lehet fölösleges..


Na de mi az, hogy egészséges? Merthogy a gyümölcsök túlzott fogyasztása, az úgy ajánlott és istenített tejtermékek, a fantasztikus gabonák, burgonya egészségessége már egy nagyon vitatott téma ám!


Igazából húst és zöldségeket kellene enni, adott arányban.. ahogy sikerül, na így a méregtelenítésnek nevezett funkcióink tudnak működni, nem egy nap hanem minden nap, ezért vezet az ilyen táplálkozás egészségügyi előnyös változásokhoz.

2013. ápr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!